Apartmány u Petra – Horní Lipová

V Apartmánech u Petra v Horní Lipové nabízíme nově vybudované nekuřácké apartmány, které jsou k dispozici po celý rok a jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, seniory a seniory s dětmi, ale samozřejmě také pro jednotlivce. Nabízíme apartmány, které jsou plně zařízené. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyňskou linku se všemi potřebnými spotřebiči a nádobím. Každý apartmán má svou koupelnu.

Na pokoji je LED televize s kabelovým připojením. Na celém ubytování funguje Wi-Fi připojení. V objektu je společenská místnost se stoly a spoustou společenských her. V okolí se nachází lesy, které jsou v létě a na podzim plné hub, potokem, který příjemně šumí a nádhernou vůní přírody. Proto je výchozím bodem pro kvalitní lyžování a turistiku. V okolí je spousta cyklostezek i běžeckých stop.

Lyžarská střediska se nacházejí 1,5 - 20 km od apartmánu, v blízkém okolí je lyžařský vlek Ramzova se čtyřsedačkovou lanovkou a Miroslav v Lipová lázně V okolí se nachází řada turistických cílů a zajímavostí. Za zmínku stojí 40km vzdálená hora Praděd s vysílačem. 

Do centra Jeseníku je to 8 km. V Jeseníku se v létě můžete osvěžit na venkovním koupališti. Apartmány u Petra jsou z jedné strany oddělené mostem a potokem od silnice a z druhé strany chráněn lesem. Velká zahrada s ohništěm a posezením, prolézačkami a skluzavkami pro děti a bazénkem, tvoří bezpečné zázemí pro rodiny s dětmi. Vaše děti se zde mohou bezpečně vydovádět.

MÁME OTEVŘENO, RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME! 


Průběh rekonstrukce apartmánů v Horní Lipové 

Přijeďte poznat krásu Jeseníku, ať už v létě nebo v zimě!